ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı

.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.

PortaLAnasayfaSon Gönderilen MesajlarÜye ListesiAramaGaleriTakvimSSSKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Paylaş | 

Cafe Ortamında İlk Buluşmada Neler Yapılmalı?

YazarMesaj
GöKYüZü
Forum Tiryakisi
Forum Tiryakisi

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/09/07
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2627
Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Cafe Ortamında İlk Buluşmada Neler Yapılmalı?   04.01.08 18:43

Cafe'ye gittiniz. Kapıyı açın önce kız geçsin! Sonra uygun bir yer bulup oturun.
Kızla havadan sudan ilk muhabbeti yapın. Bu sırada garson çoktan gelmiş olacak. Size büyük ihtimalle Anabritanika ansiklopedisi gibi birer menü verecekler. Bu tarz cafelerde en uyuz konu "ne alacam lan ben şimdi?" sorusudur. Bunuda açıklıyorum!Sakın kıza hava atıcam diye bilmediğiniz bir şey ısmarlamayın! Mesela Guatemela Kahvesi diye bir şey gördün ve onu istedin diyelim. Direk babalara gelirsin! Çünkü bu kahve filtre kahvedir ve özel bir makinayla birlikte masaya gelir. O makinaya 5 dakika sonra basıp kahveni fincana koyarsın. Ama eğer biraz fazla basarsan makina fışkırır. Buda kızın sizi terketmesi için yeterli bir neden. Neymiş bilmediğimiz şeyleri söylemiyormuşuz. Ayrıca erkekler tarafından yapılan en büyük aptallıklardan biride kız bir şey istedikten sonra "Aynısından" demektir. Sakın böyle bir şeye kalkışmayın. Siz en iyisi menüyü uzun uzun inceledikten sonra çay içmek istediğinizi söyleyin!Garson "Ne çayı?" diye sorarsa "Rize çayı" diyin bu hem kızı güldürür hemde Rize çayı çok güzel bir çaydır. Niye içeceklerden bahsettiğimizi de açıklıyayım. Bu tarz cafe'ler inanılmaz pahalıdır. Yani az önce söylediğiniz çay bile sizi finalsal açıdan göçertir. O yüzden başka bir şeye özenmeyin. Efendi gibi için çayınızı!

Siparişinizi verdiniz, sıra geldi konuşulacak konulara. Öncelikle konuşurken sürekli gözlerinin içine bakın! Ve sakın masadaki bir şeyle oynamayın. İlk bir kaç dakika geyik yapın, okuldan, derslerden bahdedin! Sonra da o gün neden orada olduğunuzu kıza açıklayın. Yani ondan ne kadar çok hoşlandığınızdan falan bahsedin. Ama sakın Bu sırada geyiğe vermeyin. Kız en geç bu dakikalarda sizin ondan önce kaç kızla çıktığınızı soracaktır. Hiç tereddüt etmeden "15-16" diyin. Kız zaten bu eski ilişkileri bızıklamaz ama olaki sorarsa ikinci kuralımızı uygulayıp uydurun. Diyoruz olm nede olsa kız bunlar, kesinlikle uydurduğunuzu düşünmeyeceklerdir. Ama mesela tutup ta kıza gerçeği söylerseniz, yani ilk çıktığınız kızın o olduğunu öğrenirse direk olarak sizi terkeder. Kızlar acemi erkekleri hiç sevmez. O yüzden siz beni dinleyin ve uydurun.

Kızla ilk buluşmanızda aşağıdakine benzer bir konuşma yapın. "İnan her an, seni düşünüyorum, o güzel gözlerini düşünükçe tarifi imkansız bir huzur doluyor içime, hele gülüşün yok mu ; karanlık gecelerin soğuk rüzgarlarında donmaktan koruyabilecek tek ateş misali ısıtıyor içimi. Birden hayatım değişti, inan senden önce bu kadar fazla ilişkim olmasına rağmen hiç kimseyi bu kadar sevmedim. Ne olur sen son ol. Diğerleri gibi ihanet etme bu büyük sevgime... " Bunu uydurabilme kabiliyetinize göre arttırın. Kızın gözlerinin içinin parladığının ve gitgide size daha yakın davranmaya başladığının farkına varacaksınız. Bu konuşma kızın sizi aklından çıkaramamasını sağlayacak olan bir bilinçaltı komutudur. Denenmiş ve sonuçlarda herhangi bir aksaklığa rastlanmamıştır. Yalnız bu konuşma kızın sizi en fazla iki gün düşünmesini sağlar, daha sonra kız bunların hepsini unutur (salakların beyin kapasitesi biz erkekler gibi yıllar önce olan bir konuşmayı bile hatırlayacak kadar geniş değildir) Bu yüzden konuşmanın 2 günde bir tekrarlanması ilişkinin geleceği açısından çok önemlidir.

Baya bir konuşup kızın eve gidince de sizi düşünmesini sağladıktan sonra artık cafeden ayrılma vakti gelmiştir. İşte olayın en pis tarafı! Nasıl hesap istiyceksin? Garsonu masaya çağırıp alçak sesle " Hesabı alabirmiyim?" diyin. Kız milleti hesap gelince hemen atlar "Ben veriyim " diye. Sakın bunu ciddiye almayın. Kesin trip yapıyordur. Kız milleti gittiğiniz her yere hesabı sizin ödeyeceğinizi düşünerek gider. Ama hesap geldiğinde ezilmemek içinde "Ben veriyim" tribine girerler. Bunun her zaman trip için yapıldığını sakın unutmayın. Hesabı özellikle ilk seferde mutlaka siz ödeyin. Kız kesinlikle itiraz edecektir, bu durumda da ,eğer kız çok ısrar ederse "Bir dahaki sefere sen ödersin" diyip konuyu kapatın.

ßu Kıyağımı Da Unutmayın
http://yazyagmuru.biz
1@UR

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Zodyak Zodyak : Oğlak Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6793
Yaş Yaş : 36
Nerden Nerden : YıKıK KeNtLi
Hobileri Hobileri : YOQ
Lakap Lakap : 10uR
Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: Cafe Ortamında İlk Buluşmada Neler Yapılmalı?   04.01.08 21:45

Sence bunlar işe yarar mı yazyağmuru Very Happy

erhan_kurukan
Aktif Üye
Aktif Üye

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/02/08
Zodyak Zodyak : Kova Kedi
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 333
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : Bolu
Hobileri Hobileri : Müzik
Lakap Lakap : ErHaN
Kişisel ileti Kişisel ileti : BüTün KaPıLaR
KaPaLı OLsaDa SaNa
BiR YoLuNu BuLuP GeLiRiM
UsuLCa KıVrILıRıM YaNıNa...
Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: Cafe Ortamında İlk Buluşmada Neler Yapılmalı?   17.03.08 11:32

10UR54 demiş ki:
Sence bunlar işe yarar mı yazyağmuru Very Happy
pink_qirL
Özel Üye
Özel Üye

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 23/09/07
Zodyak Zodyak : Kova At
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1812
Yaş Yaş : 27
Hobileri Hobileri : kitap okumak,müzik dinlemek,yüzmek,resim yapmak...
Lakap Lakap : DamLa
Kişisel ileti Kişisel ileti : [color=#ff1493]Yalanların çoğu bi gün gelir geçer .Gider batı doğu yönü kendi seçer .Bu gün çabuk giden yarın geri döner .İçimde gerçeğin yok .Hemen çekip giden yarın geri döner .Seninse döndüğün yok....color]
Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: Cafe Ortamında İlk Buluşmada Neler Yapılmalı?   21.03.08 16:46

cafeler cok zevkli oluyo özellikle yanınızda kuzeniniz varsa Smile kusen anladın sen onu Wink
http://pinklove.blogcu.com
1@UR

Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: Cafe Ortamında İlk Buluşmada Neler Yapılmalı?   21.03.08 21:11

ama biz anlamadık Sad yabancı mı war çık konuşsaan damla

pink_qirL
Özel Üye
Özel Üye

Kişisel ileti Kişisel ileti : [color=#ff1493]Yalanların çoğu bi gün gelir geçer .Gider batı doğu yönü kendi seçer .Bu gün çabuk giden yarın geri döner .İçimde gerçeğin yok .Hemen çekip giden yarın geri döner .Seninse döndüğün yok....color]
Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: Cafe Ortamında İlk Buluşmada Neler Yapılmalı?   29.03.08 17:27

kusenim beni gezdirmeye die götürdü sora ben bi baktım sınıf arkadaslarından sezgin ve recep adında iki oglan geldi tabe sasırdım onlara söylemiş ben bilmiyodum sıkıntıdan patladım saolsun beni bi recep anladı iyi cocukta nese yane rezil oldum die söyledim yabancılıktan deil Very Happy
1@UR

Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: Cafe Ortamında İlk Buluşmada Neler Yapılmalı?   29.03.08 20:41

anladım damloş Very Happy

pink_qirL
Özel Üye
Özel Üye

Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: Cafe Ortamında İlk Buluşmada Neler Yapılmalı?   29.03.08 22:02

YASIK BANA VALLA Very Happy KİMSEDE SU KIZA YASIK SİNİRLENDİRMİYİM DEMİYOKİ Bİ TERCİH YAPIYO BANA SORMADAN UYGULUYO ONUDA GECTİM EN AZINDAN FİKRİNİ SORALIM BİLE DEMİYO YAAAAA SONUNDA KAFAYI YEDİRTİP RAHATLIYCAKLAR
harbi_kız_903
Aktif Üye
Aktif Üye

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/03/08
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 460
Nerden Nerden : İstanbuL
Hobileri Hobileri : RoCkK-e-RaPp dinLemek !!
Lakap Lakap : SineM..
Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: Cafe Ortamında İlk Buluşmada Neler Yapılmalı?   30.03.08 14:43

saolll sema apla Very Happy öğrenmiş oldukk (=

Cafe Ortamında İlk Buluşmada Neler Yapılmalı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Knight Online 1.506
» ..::Alexander Rybak Cafe::..