ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı

.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.

PortaLPortaL  AnasayfaAnasayfa  Son Gönderilen MesajlarSon Gönderilen Mesajlar  Üye ListesiÜye Listesi  AramaArama  GaleriGaleri  TakvimTakvim  SSSSSS  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Similar topics

Paylaş | 

İŞTe TüRK KıZLaRıNıN ÖZeLLiKLeRi(SöZüM MeCLiSDeN dışarıı)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
baskentli_ayhan
Üye
Üye

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/02/09
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Zodyak Zodyak : Başak Keçi
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 84
Yaş Yaş : 37
Nerden Nerden : ankara
Hobileri Hobileri : sinema ve okey oynamak
Lakap Lakap : ayran
Kişisel ileti Kişisel ileti : biraz asabi biraz ama geveze ama iyi birisi
Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: İŞTe TüRK KıZLaRıNıN ÖZeLLiKLeRi(SöZüM MeCLiSDeN dışarıı)   14.02.09 16:39

1-) Brad Pitt, Leonardo Di Caprio,vs... gibi tanımadığı insanLara aşık oLurLar.
2-) CırtLak renkLi markası we fiyatı 100 m öteden beLLi oLan "cast" ayakkabıLarın içine kot pantoLonun paçasını sokar we herkesin onLara beğeniyLe baktığını zannederLer.
3-) Dış görünüşe değiL iç görünüşe önem werdikLerini söyLeyip karşıLarına çıkan iLk yakışıkLı we beyinsiz erkeğe aşık oLurLar.
4-) OnLarın önem sırası aşağıdan yukarıya doorudur. Ayakkabının markası,pantoLonun markası,gömLeğin markası, beyin...
5-) KendiLerini dünyanın en güzeL kızı zannederLer we bunu çewreye hissettirmeye çaLışırLar.
6-) Kadın HakLarı diye çığırırLar ama kamu kuruLuşLarında en hızLı onLarın işi görüLür.
7-) "Aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ- - - - - - - - - rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttLLııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma diLLeri wardır.
8-) En PatatesLeri internete girince ortamın şahı padişahı CLaudia Schifferi oLur.
9-) OnLara göre paran oLduğu sürece adamsındır.Parasız erkek öLü erkektir.
10-) Kıçını açıkta bırakan bodyLer giyip gün boyu çekiştirirLer. Ya görünmesini istemiosan giyme!Bu ne pehriz bu ne Lahana turşusu...
11-) Edep yerLerine kadar görünecek kıyafetLer giyip "ErkekLer sapık, bakıyorLar" derLer. Ya peki senin açık giyinmekteki amacın ne?Göstermekse eğer bakınca niye sapık diyorsun. Sende teşhircisin ona bakarsan...
12-) Bir erkek kötü 1 şey yaptığında "Erkek diiLmi hepsi aynı" derLer. Bende geçen sokakta 1 hayat kadını gördüm. Napiim şimdi "kadın değiL mi hepsi aynı " mı diyeyim? Aynı mantık ona bakarsan...
13-) MesajLarında "canım,şekerim,1 tanem" gibi sıfatLarı resmi oLdukLarı kişiLere yazar, sonrada "umut wermedim ki ben" diye zeytinyağı moduna geçerLer.
14-) Erkeğin yaptığı her işe "ben de yaparım ne farkım war" diye atLarLar.
15-) Sokakta bağıra bağıra anıra anıra güLerLer we siz ona kınayarak baktığınızda siz geçene kadar durup siz geçer geçmez."KİKİKİKiiikklkkkiikkl" diye bağırırLar.
16-) Kot pantoLonu çizmenin içine sokup şebek oLurLar.
17-) DuwarLarına Gökhan Özen posterLeri yapıştırıp "aşkııııaaaıııaıaıaıaım yaaaaaağğğğğ" diye arkadaşLarıyLa ayin yaparLar.
18-) 1 PLaza topuk giyip yürürken Yao Ming oLurLar. Yürüyemiyosan giyme ya... ALLA ALLA...
19-) Saz(ki ben çaLıyorum), gitar vs çaLan erkekLerin dibine girip bir o yana bir bu yana kafa saLLayarak yavşarLar.
20-) YüzLerini fondotene ruja carta curta buLarLar.
21-) Sınıfta ağLayıp sızLarLar nedensiz yere...
22-) "Ay arabeskmi dinLiyosun iiğğğğğğwweeeennnnçç" diyip biLgisayarLarında İbrahim TatLıses'in tüm aLbümLerini buLundururLar.
23-) SeninLe mesLeğin,araban,okuLun,paran,ayakkabın vs gibi her şeyin için beraber oLabiLirLer. Karakterin we beynin hariç...
24-) 1 BirayLa sarhoş oLup geceyi mahwederLer.
25-) OkuL etekLerini kısaLtırLar.
YaLaNSa YaLaN DiYiN ARKADAŞLAR
Kı$ GüNé$i

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/12/07
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Zodyak Zodyak : Aslan Sıçan
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2892
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : Nefesimin yanında olduğum heryerden...
Hobileri Hobileri : ..Sevmek ve Onun tarafından seviLmek..
Lakap Lakap : bAşAk_VoLkAn
Kişisel ileti Kişisel ileti : séVdan bir até$ oLdu béndé,,,gönLüm bir déLi co$tu sénLé...
Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: İŞTe TüRK KıZLaRıNıN ÖZeLLiKLeRi(SöZüM MeCLiSDeN dışarıı)   14.02.09 18:28

sen kadın düşmanımısın Shocked ya da baya bi boynuz yemişin ne olduunun önemi yok ama benden kırbaç yemene az kaldı

http://www.yazyagmuru.biz/
1@UR

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/09/07
Zodyak Zodyak : Oğlak Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6793
Yaş Yaş : 34
Nerden Nerden : YıKıK KeNtLi
Hobileri Hobileri : YOQ
Lakap Lakap : 10uR
Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: İŞTe TüRK KıZLaRıNıN ÖZeLLiKLeRi(SöZüM MeCLiSDeN dışarıı)   14.02.09 19:48

başak olaya el koydu Very Happy

sErEn
Yeni Üye
Yeni Üye

Zodyak Zodyak : Balık Maymun
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5
Yaş Yaş : 24
Nerden Nerden : istanbul
Hobileri Hobileri : müzik dinlemek gitar çalmak
Lakap Lakap : şEyEnN
Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: İŞTe TüRK KıZLaRıNıN ÖZeLLiKLeRi(SöZüM MeCLiSDeN dışarıı)   14.02.09 20:28

ahanada erkeklere baskın yaptım bizimi çekiştirionuz laa Very Happy sizi gidi siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
sErEn
Yeni Üye
Yeni Üye

Zodyak Zodyak : Balık Maymun
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5
Yaş Yaş : 24
Nerden Nerden : istanbul
Hobileri Hobileri : müzik dinlemek gitar çalmak
Lakap Lakap : şEyEnN
Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: İŞTe TüRK KıZLaRıNıN ÖZeLLiKLeRi(SöZüM MeCLiSDeN dışarıı)   14.02.09 20:31

birde sitersenbiz abartmayın her kzı öle değildir hih :S:S:S
baskentli_ayhan
Üye
Üye

Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: pardon   14.02.09 22:18

Kı$ GüNé$i demiş ki:
sen kadın düşmanımısın Shocked ya da baya bi boynuz yemişin ne olduunun önemi yok ama benden kırbaç yemene az kaldı
benim amacım ne kadın düsmanlığı nede kimseden boynuz yemedim bunlar kırıcı sözler gercektende daha dün üye olduk ikinci günümüzde fırça değil kırbaç yiyoruz nise ama şunuda diyim bu yazıdaki 25 maddenin en azından 24 ü doğrudur
baskentli_ayhan
Üye
Üye

Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: İŞTe TüRK KıZLaRıNıN ÖZeLLiKLeRi(SöZüM MeCLiSDeN dışarıı)   14.02.09 22:19

ha ayrıca bişi daha eklicektim izmir kızları hakkında sizden yedimiz kırbaçlar bizi hastanelik ettinden kaldıSad((
Sponsored content

MesajKonu: Geri: İŞTe TüRK KıZLaRıNıN ÖZeLLiKLeRi(SöZüM MeCLiSDeN dışarıı)   Bugün 22:23

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kimyasal Elementler, Ametaller ve Özellikleri