ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı

.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.

PortaLPortaL  AnasayfaAnasayfa  Son Gönderilen MesajlarSon Gönderilen Mesajlar  Üye ListesiÜye Listesi  AramaArama  GaleriGaleri  TakvimTakvim  SSSSSS  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Erkek Daha Mı akııllı Yoksa...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
ayyüzlüm
Aktif Üye
Aktif Üye

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/05/08
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Zodyak Zodyak : Akrep Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 612
Nerden Nerden : Uzaydan
Hobileri Hobileri : sadece ve sadece o
Lakap Lakap : Ze...?
Kişisel ileti Kişisel ileti : Ya aklımı ya seni kaçıracağım..ツ
Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: Erkek Daha Mı akııllı Yoksa...   15.07.09 8:23

Hiç yormayın erkekler kendinizi kızlar sizden daha zeki her yönden sizden farklılar
By Emrex
Süper Star
Süper Star

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/05/08
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Zodyak Zodyak : Balık Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1539
Yaş Yaş : 23
Nerden Nerden : Adana
Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: Erkek Daha Mı akııllı Yoksa...   15.07.09 9:37

hala bu konuda mısınız?ayyüzlüm noldu yaw...bana diyordun erkeksin diye yine de saygım war diyordun...sen bu mesajı yazmdan önce benim mesajımı okudun herhalde...orda ben ne yzdım...kızların bir yarışmasından bahsettim...ikide espri patlatttım...sen hemen hayal kırıklığı filan bişeyler dedin...pekii ben orda hayal kırkklığı olacak ne dedim???2-3 espri yaptım diye topa tuttun...ordaki benim yazdıklarım sizin yazdıklarınızdan ne gibi farkı war???bende şu an hayal kırıklığı içindeyim...ve ayrıca birde dedin ki bana unutma annende bir kız dedin...pekii benim annemde kızsa senin baban ney de erkeklere top atıyorsun??? Wink
1@UR

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/09/07
Zodyak Zodyak : Oğlak Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6793
Yaş Yaş : 34
Nerden Nerden : YıKıK KeNtLi
Hobileri Hobileri : YOQ
Lakap Lakap : 10uR
Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: Erkek Daha Mı akııllı Yoksa...   15.07.09 11:40

ya kapışmayın arkadaşlar,ilk konuyu dikkatli okuyun ve kabul edin Very Happy

YaZYaGmUrU

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/09/07
Zodyak Zodyak : Boğa Sıçan
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 7272
Yaş Yaş : 32
Kişisel ileti Kişisel ileti : . . .
Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: Erkek Daha Mı akııllı Yoksa...   15.07.09 11:43

By Emrex demiş ki:
hala bu konuda mısınız?ayyüzlüm noldu yaw...bana diyordun erkeksin diye yine de saygım war diyordun...sen bu mesajı yazmdan önce benim mesajımı okudun herhalde...orda ben ne yzdım...kızların bir yarışmasından bahsettim...ikide espri patlatttım...sen hemen hayal kırıklığı filan bişeyler dedin...pekii ben orda hayal kırkklığı olacak ne dedim???2-3 espri yaptım diye topa tuttun...ordaki benim yazdıklarım sizin yazdıklarınızdan ne gibi farkı war???bende şu an hayal kırıklığı içindeyim...ve ayrıca birde dedin ki bana unutma annende bir kız dedin...pekii benim annemde kızsa senin baban ney de erkeklere top atıyorsun??? Wink

Abartma istersen

Aşk bitti
http://www.SerdarOrtac.biz
ayyüzlüm
Aktif Üye
Aktif Üye

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/05/08
Zodyak Zodyak : Akrep Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 612
Nerden Nerden : Uzaydan
Hobileri Hobileri : sadece ve sadece o
Lakap Lakap : Ze...?
Kişisel ileti Kişisel ileti : Ya aklımı ya seni kaçıracağım..ツ
Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: Erkek Daha Mı akııllı Yoksa...   15.07.09 13:41

By Emrex demiş ki:
Öhö öhöö fazla takılıp kalmayın bu konuya işte anlatmak istediğim buydu bişeyde illaki siz haklı olacaksınız dimi kabul edin artık kızlar sizden daha zeki öyle olmasa bir kızın peşinden koşmazdı hiç bir erkek
By Emrex
Süper Star
Süper Star

Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: Erkek Daha Mı akııllı Yoksa...   15.07.09 17:36

YaZYaGmUrU demiş ki:
By Emrex demiş ki:
hala bu konuda mısınız?ayyüzlüm
noldu yaw...bana diyordun erkeksin diye yine de saygım war
diyordun...sen bu mesajı yazmdan önce benim mesajımı okudun
herhalde...orda ben ne yzdım...kızların bir yarışmasından
bahsettim...ikide espri patlatttım...sen hemen hayal kırıklığı filan
bişeyler dedin...pekii ben orda hayal kırkklığı olacak ne dedim???2-3
espri yaptım diye topa tuttun...ordaki benim yazdıklarım sizin
yazdıklarınızdan ne gibi farkı war???bende şu an hayal kırıklığı
içindeyim...ve ayrıca birde dedin ki bana unutma annende bir kız
dedin...pekii benim annemde kızsa senin baban ney de erkeklere top
atıyorsun??? Wink

Abartma istersen

hayır sema abla abartmıyorum...

ayyüzlüm demiş ki:
By Emrex demiş ki:
Öhö öhöö fazla takılıp kalmayın bu konuya işte anlatmak istediğim buydu bişeyde illaki siz haklı olacaksınız dimi kabul edin artık kızlar sizden daha zeki öyle olmasa bir kızın peşinden koşmazdı hiç bir erkek

hayır amacım illa biz daha zekiyiz demek değil...bak işte...sen hala devam ediyor ve zeki olduğunuzu hala söylüyorsun...bunları söyleme amacım seni kızkaca almak veya küçültmek değil...yaw neyse boşver...bu konu için birbirimizi kırmaya değmez...tamam kabul ediyorum (kendi adıma konuşuyorum)...kızlaar erkeklerden zeki...artık bunu bir tarafın demesi gerekliydi...kızlarda böyle bir düşünce olmadığı için erkekler hep ezilmek zorunda kalır...susmayı tercih ediyorum dedim ama bu sefer susuyorum...neyse salla....çokta fifi...her koyun kendi bacağından asılır...benim için zeki olmak önemli değil...rabb'ime hayırlı bir kul olayım yeter...alın zeka da sizin olsun akılda Wink
StiLoO
Yıldız Üye
Yıldız Üye

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/09/07
Zodyak Zodyak : Terazi Manda
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1408
Yaş Yaş : 31
Nerden Nerden : iStanBuL
Hobileri Hobileri : ----
Lakap Lakap : İSaaC
Kişisel ileti Kişisel ileti : .........
Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: Erkek Daha Mı akııllı Yoksa...   15.07.09 20:07

yürü be by emrex kim tutar seni =) .......

YaZYaGmUrU demiş ki:
ßak tatLım ßiLimseL ßi açıkLamaya göre zekanın x kromozomundan geLdiği kanıtLandı. Derste anLatıLmıştır mutLaka Very Happy

Süper dişi (XXX kromozomlu): Kadınlarda normalde cinsiyeti belirleyen kromozomlar olarak iki XX kromozomu bulunur. Fakat bazı durumlarda ayrılmamadan dolayı iki tane X kromozomu taşıyan yumurta hücresi X kromozomu taşıyan sperm hücresi ile döllenebilir. Bu durumda üç tane X taşıyan 47 kromozomlu bireyler oluşur. Bunlar normal görünümlüdür ve genelde doğurgan değillerdir. Zeka geriliği XX taşıyan bireylere göre iki defa daha fazladır. Bir çok kadın fazladan X taşıdığının farkında olmadan yaşar. Canlı doğan her 1200 kız çocuğunda bu özelliğe rastlanır.

ßu da kapak oLsun hahaha

bak hayatım kapak öyle olmaz böyle olur hemde senin verdigin örnekle sana kapak yapacam erkek zekası Very Happy

'' Bir çok kadın fazladan X taşıdığının farkında olmadan yaşar.'' ee şimdi tanrı size bu yetenegi vermiş siz kullanamıyorsanız bizim suçumuz mu aslında zeka daha fazla ama kullanamıyorsunuz degişik bir örnek madem var kullanamıyorsan neye yarar neyin iddasındasınız onuda çözemedim etrafına bir bak yada tv izle dünyayı yöneten kişiler yine erkekler zeki olan kadınlarsa onların yönetmesi lazımdı degilmi yada geçmiş tarihlerede bakarsan yine anlarsın mucuk kapak olsunn
By Emrex
Süper Star
Süper Star

Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: Erkek Daha Mı akııllı Yoksa...   15.07.09 20:31

StiLoO demiş ki:
yürü be by emrex kim tutar seni =) .......

YaZYaGmUrU demiş ki:
ßak tatLım ßiLimseL ßi açıkLamaya göre zekanın x kromozomundan geLdiği kanıtLandı. Derste anLatıLmıştır mutLaka Very Happy

Süper dişi (XXX kromozomlu): Kadınlarda normalde cinsiyeti belirleyen kromozomlar olarak iki XX kromozomu bulunur. Fakat bazı durumlarda ayrılmamadan dolayı iki tane X kromozomu taşıyan yumurta hücresi X kromozomu taşıyan sperm hücresi ile döllenebilir. Bu durumda üç tane X taşıyan 47 kromozomlu bireyler oluşur. Bunlar normal görünümlüdür ve genelde doğurgan değillerdir. Zeka geriliği XX taşıyan bireylere göre iki defa daha fazladır. Bir çok kadın fazladan X taşıdığının farkında olmadan yaşar. Canlı doğan her 1200 kız çocuğunda bu özelliğe rastlanır.

ßu da kapak oLsun hahaha

bak hayatım kapak öyle olmaz böyle olur hemde senin verdigin örnekle sana kapak yapacam erkek zekası Very Happy

'' Bir çok kadın fazladan X taşıdığının farkında olmadan yaşar.'' ee şimdi tanrı size bu yetenegi vermiş siz kullanamıyorsanız bizim suçumuz mu aslında zeka daha fazla ama kullanamıyorsunuz degişik bir örnek madem var kullanamıyorsan neye yarar neyin iddasındasınız onuda çözemedim etrafına bir bak yada tv izle dünyayı yöneten kişiler yine erkekler zeki olan kadınlarsa onların yönetmesi lazımdı degilmi yada geçmiş tarihlerede bakarsan yine anlarsın mucuk kapak olsunn

boşuna stilo kardeş...ben bir önceki mesajımda yazdım...bir tarafın "evet siz zekisiniz" demesi lazım...fakat bunları kızların diyebilcek "zeka"ları yok... Wink
YaZYaGmUrU

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/09/07
Zodyak Zodyak : Boğa Sıçan
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 7272
Yaş Yaş : 32
Kişisel ileti Kişisel ileti : . . .
Ruh Hali Ruh Hali :
Takım Takım :

MesajKonu: Geri: Erkek Daha Mı akııllı Yoksa...   15.07.09 22:03

Ben kuLLanamıyoLar demedim ki farkında oLmadan yaşayanLar var dedim Shocked

Aşk bitti